ЦВК призначила вибори на Охтирщині “під ялинку”

24 грудня цього року перші місцеві вибори пройдуть ще у 49 об’єднаних територіальних громадах. У цьому переліку й Чупахівська ОТГ Охирського району.

Вибори на Охтирщині в останній місяць зими будуть проходити в населених пунктах Чупахівської селищної ради (смт Чупахівка, села Коновалик, Оленинське та Софіївка) Грінченківської сільської ради (села Грінченкове, Всадки, Грунька, П’яткине, Розсохувате та Соборне) і Лантратівської сільської ради (села Лантратівка, с Духовниче та Новопостроєне).

Вибори в Довжицькій та Олешнянській сільських радах пройдуть пізніше, після прийняття відповідними радами рішень про приєднання до Чупахівської ОТГ. Крім них, в районі залишається Староіванівська сільська рада, яка відповідно до перспективного плану формування територій громад Сумської області віднесена до майбутньої Охтирської об’єднаної територіальної громади.

Всього ЦВК на 24 грудня цього року призначила перші місцеві вибори у 49 ОТГ. Таким чином до кінця року перші місцеві вибори відбудуться у 250 об’єднаних територіальних громадах. Зокрема, 29 жовтня 2017 року – у 201 ОТГ, 24 грудня 2017 року – у 49 ОТГ.

Після проведення перших місцевих виборів 29 жовтня 2017 р. в Україні діятиме вже близько 700 добровільно об’єднаних територіальних громад. Ще понад 20 ОТГ очікують на рішення ЦВК щодо призначення перших місцевих виборів.

Поділитися в соціальних мережах