У день народження Путіна в Сумах замалювали рекламу поїздок до Москви

7 жовтня на залізничному вокзалі група сумських активістів влаштувала протест рекламі рейсових перевезень «Суми-Москва». Дату, напевно, обрали не випадково – цього дня святкував день народження президент Російської Федерації Володимир Путін.
Сумчани закидали білою та синьою фарбами оголошення із номерами телефонів та сполученням. Не обійшлося і без сутичок. Один із перевізників до Росії викликав патрульних. За його словами, активісти чинять неправильно, бо потрібно не стенди нівечити, а звертатися зі скаргами у рекламне агентство.

14517616_961023464027462_2074298712483771801_n

Уже після проведення акції між користувачами  Фейсбуку виникло пожвавлене обговорення.

«Если портить и пачкать рекламные плоскости, война не закончится.
А вот город станет выглядеть более убогим дном.
Такие дела» – написала не без іронії відома провокаційними заходами Ольга Панфілова.

У свою чергу прихильник подібних дій Олександр Такул поділив на три касти людей, які сприйняли сам факт цієї реклами: «законослухняні громадяни, які сказали, що це вандалізм, хуліганство тощо», «звичайна вата: “а що робити, якщо роботи нема?”, “де людям заробляти?” та «рекламісти і, власне, перевізники». «Гарна і вчасна провокація – це як щеплення: ти підкидаєш організму трохи вірусу, щоб стимулювати імунітет від цього ж вірусу», – порівняв він.

1

Виклав свою позицію і журналіст Олександр Мартинюк: «Просто бессмысленный пиар. 1. На сайте СМР уже давно висит проект решения по запрету рекламы поездок в Москву, КРЫМ. Будет ли проголосован, зависит от депутатов горсовета. В ленте фб видел, что в акции принимали и некоторые депутаты СМР. Не видели? Не знали о существовании проекта решения? 2. Насколько знаю, ЗУ о рекламе запрещает вмешиваться в содержание рекламы. Легальной. В сити-лайтах она легальная. Другой вопрос самоволка.
3. Город действительно заполонила реклама подобного контента. Не совсем отличная идея, когда в стране идёт война с Россией, везде рекламировать туда поездки, на рекламе рисовать триколор. Просто раздражает. С другой стороны, есть спрос, есть предложение».

Відомий фотограф Олександр Парфило висловився проти вандалізму:  “Деньги заработанные в Москве люди все равно тратят в Украине)Что тут плохого то?) Ещё меня очень смущает испорченый фасад нашего отремонтированного вокзала! Кто будет ремонтировать?

?

Поділитися в соціальних мережах