У Глухові поліція проігнорувала заяву дівчини про сексуальні домагання радника Терещенка

Майже одночасно до поліції Глухова надійшли заяви від 22-річної місцевої жінки, яка звинувачує члена виконкому міської ради в домаганнях, та самого чоловіка, який, навпаки, стверджує, що він є потерпілим, адже його побив знайомий заявниці.

Аби з’ясувати всі обставини того, що сталося, повідомив сьогодні  відділ комунікації ГУНП в Сумській області, правоохоронці відкрили кримінальне провадження і проводять перевірку.

За інформацією ГУНП, 8 грудня близько 00.45 до чергової частини Глухівського відділу поліції звернулась 22-річна мешканка м. Глухів із заявою про те, що 46- річний чоловік, який є членом виконавчого комітету Глухівської міської ради (Руслан Павленко – Ред.), будучи в п’яному вигляді, чіплявся до неї.

Майже одночасно до правоохоронців заявою про побиття звернувся і сам обвинувачуваний. Зі слів чоловіка, біля місцевого кафе-бару невідома особа вдарила його в обличчя. Правоохоронці розшукали та опитали цю особу. Останній пояснив, що коли побачив, як заявник чіплявся до дівчини, став на її захист.

Варто додати, що інцидент стався під час корпоративу «команди» мера Глухова Мішеля Терещенка з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Судячи з того, що слідчими Глухівського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження), поліція прийняла заяву від Р.Павленка, а заяву дівчини проігнорувала. Між тим, непристойні домагання до дівчини члена виконкому Руслана Павленка у поєднанні із погрозою «В цьому місті все вирішуємо ми», яку можна сприйняти як його можливість через свого друга, мера Мішеля Терещенка, впливати на дії місцевої поліції, можна кваліфікувати як «Примушування до вступу в статевий зв’язок» (ст. 154 Кримінального кодексу України).

Нагадаємо, що до цього, у березні2016 року, Руслан Павленко вже «відзначився» тим, що напився і побив студента Павла Панкова. До суду цю справу так і не було передано. Тож, з обох випадків напрошується висновок, що слова Руслана Павленка «В цьому місті все вирішуємо ми» — не блеф.

Джерело: http://xpress.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах