У Глухові викривали корупціонерів серед замів мера

У вівторок у Глухові прямо на стометрівці активісти громадської організації «Стоп корупції» дізнавались у перехожих, що вони думають про команду мера Мішеля Терещенка, про ситуацію у місті. Люди доволі охоче висловлювали свої думки біля імпровізованої приймальні – більше негативні.

Активісти кажуть, завітали до Глухова, щоб поінформувати місцеве населення про справжню діяльність соратників міського голови та дізнатись у самого мера, чому у місті паралізована робота місцевих депутатів та органів місцевого самоврядування. Вони і справді питали, як оцінюють глухівчани призначення на посаду зама колишнього митника Олександра Вискуба, що людям відомо про магазин його дружини на кордоні «Duty Free», де ніби продається контрафактний алкоголь. Друга одіозна фігура – колишній радник-волонтер, а нині юрист відділу освіти Руслан Павленко, відомий низкою скандалів.

«Свого часу Павленка поставили на чолі цегляного заводу. Підприємство під його керівництвом довели до банкрутства, формально завод існує, та це лише на папері, на ділі на місці виробництва – пустка. Ту саму схему, за нашою інформацією, провернуто із іншим заводом», – стверджують активісти.

Вже через півгодини до них разом з поліцією підійшов і сам Терещенко у супроводі Р. Павленка та керуючої справами О. Гаврильченко, розмова була нервова. Потім активістів прийняли у мерії. Про що йшла мова зі столичними активістами – невідомо, бо зазвичай місцевих журналістів на такі зустрічі не запрошують. Отож, що говорив Мішель Терещенко про корупцію у Глухові (яку, за його словами на ток-шоу у Шустера, переміг ще півроку назад) невідомо.

Джерело: http://gazeta-nedelya.info/

Поділитися в соціальних мережах