У Конотопі за три години бюджет так і не прийняли

1 березня відбулося чергове засідання 25-ї сесії Конотопської міської ради. На засіданні були присутні 30 депутатів із 36.

Сесія розпочала роботу о 10:00 і тривала понад три години. Серед прийнятих рішень — земельні питання. Після тривалих обговорень та суперечок був також прийнятий проект рішення «Про розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозит у 2018 році». Кульмінацією сесії стало те, що депутати не підтримали рішення надати дозвіл КП «Водоканал» на участь у грантовій програмі.

Мер Семеніхін звинуватив обранців у тому, що вони не хочуть голосувати за розвиток міста. «Бюджет не прийнятий, доплату лікарям ні з чого робити, ні з чого робити доплату вчителям. <…> Депутатам це не потрібно, допомога АТОвцям – не потрібно, матеріальні допомоги – не потрібно, нічого не потрібно. Слава богу, що хоч за землю проголосували. <…> Депутати просто повиймали картки і сидять», — заявив міський голова та закрив сесію.

Онлайн-трансляції, які велись у сесійній залі, доступні для перегляду на порталі.

Нагадаємо, що провести 25-ту сесію міськради не вдалося 29 грудня, 11 січня та 8 лютого, а 22 грудня відбулось останнє пленарне засідання 24-ї сесії міської ради.

Джерело: topkonotop.com

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах