У Конотопі зняли з поїзда журналіста “РИА Новости”

Співробітника інформагентства “РИА Новости” Захара Виноградова не пустили в Україну. Йому заборонено в’їзд в країну на 5 років. Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на “РИА Новости”.

“Журналіста РИА Новости Захара Виноградова, який їхав до Києва, зняли з поїзда. Служба безпеки України заборонила йому в’їзд в країну на п’ять років. За словами Виноградова, який працює оглядачем в редакції сайту www.ria.ru, його о 6 ранку (7:00 за київським часом ) висадили з поїзда Москва – Одеса в Конотопі під час перевірки документів”, – повідомляють “РИА Новости”.

“Причина рішення (СБУ. – ред.) невідома. Зворотний поїзд буде о 18 годині, до цього часу я буду перебувати тут (в Конотопі. – ред.). Зараз готують документи”, – повідомив Виноградов.

Служба безпеки України заборонила в’їзд в країну російському журналісту видання “РИА Новости” Захару Виноградову на найближчі п’ять років. Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

“Журналісту заборонено в’їзд на п’ять років. СБУ послідовно веде роботу щодо недопущення в країну людей, які ведуть антиукраїнську діяльність”, – зазначила Гітлянська.

Поділитися в соціальних мережах