Вчора
Фотофакт: у Сумах «герої» парковки займають місця для інвалідівФОТО
На Сумщині триває обговорення проєкту стратегії регіонального розвитку області, що невдовзі буде внесений на розгляд нової облради
На Сумщині створено онлайн-майданчик – #ЧИТАТИ_МОДНО#
Циклон Таня: На Сумщину йдуть дощі
Сумський школяр став кращим на Всеукраїнському конкурсі мистецтв
Подробиці ДТП на Харківському мосту
У Сумах завершують сезон висадки дерев
Новообраний голова Недригайлівської ОТГ прийняв присягуФОТО
Сьогодні відбудеться конкурс краси «СтудМіс Сумщини 2020» (трансляція)
Коли відкриється відділення для ковідних хворих у Сумській районній лікарні?
На Сумщині винесли 37 вироків щодо домашнього насильства: найбільше кривдять матерів
Скільки на Сумщині коштують новорічні ялинки?
На Сумщині довели тільки 7 випадків зараження медиків коронавірусом під час роботи
У Сумах на Харківській горіла будівля
На Сумщині стартував пілотний проєкт «Зручне навчання»
На Сумщині зупинили спробу незаконного перетину кордону
Школярка із Сумщини бореться з пухлиною головного мозку
У замороженому м’ясі птиці з Польщі виявили сальмонелу
Відреставрована порцеляна ХІХ століття повернулася до художнього музею на Сумщині (фото)
Роботи з ремонту автодороги Шостка-Ямпіль добігають кінця (фото)
У Конотопі посмертно нагородили Народного Героя України
У Сумах визначилися з датою першої сесії новообраної міської ради
Житель Сумщини бореться з раком легенів: родина просить допомоги
На Сумщині відкрили фотовиставку, присвячену протидії гендерному насильству (фото)
Під Сумами водій під кайфом намагався відкупитися від копів
У Сумах пройшов фестиваль із фігурного катання на роликових ковзанах
Винесли сейф із грошима: Вночі у центрі Сум пограбували офіс
На Сумщині будівлю обласного департаменту соцзахисту населення підсвітили помаранчевим кольором (фото)
Головному держінспектору митного поста на Сумщині повідомили про підозру в зловживанні службовим становищем
У Сумах — ДТП на перехрестіФОТО

У Кролевці визначилися з керівними посадами в органах місцевого самоврядування

18 листопада новообраний депутатський корпус Кролевецької міської ради восьмого скликання прийняв рішення про затвердження структури апарату Кролевецької міської ради, її виконавчого комітету та виконавчих органів ради.

Також таємним голосуванням було обрано секретаря міської ради, відкритим волевиявленням депутатів призначено заступників міського голови та керуючого справами виконкому міськради.

Так, секретарем Кролевецької міської ради більшістю голосів (22 – «За», 1 – утримався) обрано Сергія Михайловича Козинця.

Сергій Михайлович Козинець, 33 роки

Має повну вищу освіту. У 2009 році закінчив Харківський інститут фінансів Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі за спеціальністю “Спеціаліст з фінансів”. У 2020 році здобув освітній рівень Магістр публічного управління та адміністрування в Харківському регіональному інституті Національної Академії державного управління при Президентові України. Свою трудову діяльність розпочав у 2009 році у фінансовому управлінні Кролевецької РДА на посаді провідного спеціаліста бюджетного відділу. З лютого місяця 2010 року працює у Кролевецькій районні раді, до тепер обіймав посаду начальника відділу організаційної роботи та комунальної власності. Має стаж роботи в органах місцевого самоврядування 10 років. У 2020 році обраний депутатом Кролевецької міської ради восьмого скликання.

У новообраного Кролевецького міського голови, на відміну від попереднього, буде два заступники та керуючий справами виконавчого комітету Кролевецької міської ради. Також до складу керівництва введено і 21 посаду старост. Однак, до остаточного об’єднання та визначення старостинських округів, а це може тривати і весь наступний рік, усіх нині діючих сільських голів призначено виконуючими обов’язки старост, окрім Мутинської сільської ради: там питання в.о. залишається відкритим, адже сільського голови немає, а секретар сільради відмовилась виконувати обов’язки старости.

Отже, заступником Кролевецького міського голови, який опікуватиметься гуманітарними питаннями та соціальним захистом населення, більшістю голосів (21 – “За”, 2 – не голосували) призначено В’ячеслава Павловича Жовтю.

В’ячеслав Павлович Жовтя, 36 років

Має повну вищу освіту за спеціальністю інженер-залізничник. Трудову діяльність розпочинав у 2003 році у МКП “Кролевецьтеплоенерго”. Потім працював на АТ “Укрзалізниця”, спочатку електромонтером, потім електромеханіком. З 2010 по 2014 рік був головою Молодіжної ради профспілки Конотопської дирекції залізничних перевезень. З 2015 по 2017 рік був депутатом Кролевецької міської ради сьомого скликання. З 2017 року працював у виконавчому комітеті Кролевецької міської ради на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. З 2018 і до тепер – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Кролевецької міської ради. У 2020 році обраний депутатом Кролевецької міської ради восьмого скликання.

Заступником Кролевецького міського голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та благоустрою Кролевецької міської ради обрано Олега Олександровича Шпринделя (20 – “За”, 1 – “проти”, 1 – “утримався”, 1 – не голосував).

Олег Олександрович Шприндель, 51 рік

Має повну вищу освіту. У 1994 році закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю “Технологія спецелектрометалургії ливарних сплавів”, кваліфікація – інженер-металург. У 2017 році закінчив Харківський регіональний інститут Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю “Державне управління, кваліфікація – магістр державного управління. Трудову діяльність розпочав у 1994 році з товарознавця-експедитора ТОВ “Орлан ЛТД”. Працював комерційним директором ЗАТ “КАЗ”. З 1995 по 1998 років – заступник голови Кролевецької РДА з питань ЖКГ. З 2005 по 2006 роки – заступник голови правління ВАТ “Кролевецька фабрика “Художнє ткацтво”. З 2006 по 2010 – заступник голови Кролевецької РДА з питань ЖКГ. З 2010 по 2014 – голова Кролевецької РДА. З 2014 по 2017 роки – керівник департаменту комплексного обслуговування нерухомості ТОВ “ШЕН-СЕРВІС”. З 2017 року по даний час – головний інженер ТОВ “Кролевецький комбікормовий завод”.

Керуючим справами виконавчого комітету Кролевецької міської ради призначено Олега Борисовича Халецького. Його обрали 22 голосами депутатів міської ради, 1 – утримався.

Олег Борисович Халецький, 46 років

Має повну вищу освіту. У 1997 році закінчив Сумський державний університет за спеціальністю “Гідравлічні машини, гідропривід та гідропневмоавтоматика”, кваліфікація – інженер-механік. У 2006 році – Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю “Державне управління”, кваліфікація – магістр державного управління. Починав свій трудовий шлях з інженера з ремонту енергомеханічного відділу АТ “Кролевецький арматурний завод”. Потім працював інженером з котлонагляду та протипожежній профілактиці відділу охорони праці та техніки безпеки АТ “Кролевецький арматурний завод”. З 1999 року і по тепер працює на державній службі – понад 20 років. Пройшов шлях від спеціаліста І категорії юридичного відділу секретаріату Кролевецької РДА до заступника голови з питань організаційної та кадрової роботи. З 2005 року і до тепер – керівник апарату Кролевецької РДА.

Щодо нової структури апарату, виконкому та виконавчих органів Кролевецької міської ради, то всього у новостворених структурах введено 137,5 штатних одиниць. Окрім керівництва міської ради до структурних підрозділів увійшли відділ організаційної, кадрової та інформаційної роботи, загальний відділ, юридичний відділ. До структурних підрозділів виконавчого комітету Кролевецької міської ради: відділ бухгалтерського обліку, фінансової звітності та господарської діяльності, відділ економічного розвитку та інфраструктурних проєктів, відділ земельних відносин та охорони навколишнього середовища, Центр надання адміністративних послуг, сектор архівної роботи, відділ комунального майна, служба у справах дітей, відділ соціального захисту населення, відділ з питань цивільного захисту, відділ містобудування та архітектури, відділ молоді та спорту, відділ охорони здоров’я.

Структурними підрозділами виконавчих органів Кролевецької міської ради – фінансове управління, відділ державного архітектурно-будівельного контролю, відділ житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та благоустрою, відділ освіти та відділ культури і туризму.

Варто зазначити, що структура апарату Кролевецької міської ради, її виконавчого комітету та виконавчих органів ради набирає чинності з 1 січня 2021 року, крім розділу “Керівництво міської ради і виконавчий комітет”, який набирає чинності від сьогодні, 18 листопада та пунктів 1.1., 2.11 розділу “Структурні підрозділи апарату Кролевецької міської ради” та розділу V структури виконавчих органів міської ради, які набирають чинності з 1 грудня 2020 року.

Джерело

Поділитися в соціальних мережах
Вчора
Світовий банк виділить Україні 100 мільйонів доларів для боротьби з COVID-19
В Кабмине обсуждают остановку междугороднего и железнодорожного сообщения — Аваков
Зеленский назначил Кима председателем Николаевской ОГА
Украинская полиция закупит гироскутеры, гироборды, электросамокаты и моноколеса
Украина подписала безвиз с карибским государством Сент-Винсент и Гренадины
Меркель намерена закрыть горнолыжные курорты в Европе на период зимних каникул
Трамп ищет судью и не хочет признать свое поражение на выборах
У 40 процентов школьных работников Житомира оказался положительным тест на коронавирус
«Это смешные шутки, а не юмор 95 квартала»: Кличко издал книгу со своими знаменитыми ляпамиФОТО
Глава МОЗ сообщил, сколько тысяч украинских медиков уволились с начала пандемииВІДЕО
«Нафтогаз» не підвищуватиме ціну на газ у грудні
Зеленский поздравил участниц чемпионата Европы-2020 по художественной гимнастике
Німеччина не послаблюватиме карантин
Рука Бога и друг Фиделя. Умер легендарный футболист Диего Марадона. Каким он парнем был
Кабмін: Успішно завершили переговори з МВФ щодо бюджету-2021
Новый антирекорд. Число зараженных коронавирусом в Украине перевалило за 15 000 человек
25 ноября
Шмигаль не виключає локдауну на зимові свята
УЗ назначила дополнительные поезда на Новый год и Рождество. Список
Степанов обещает медикам зарплаты в 22-25 тысяч уже в следующем году
У Польщі — рекордні понад 670 смертей від коронавірусу
В Житомире полиция задержала мужчину, который готовил заказное убийство коллеги по бизнесу за $15 тысяч
Українці зможуть самостійно викликати мобільну бригаду для тестування на COVID-19
«Обнимала первенца, теряя второго ребенка». Меган Маркл призналась, что у нее случился выкидыш
Украину вскоре накроет мощной эпидемической волной Covid-19, которая пойдет на спад только весной — прогноз
Пассажиров оштрафуют за ремень, пешеходов — за одежду: вступили в силу новые ПДД
В Виннице из-за коронавируса не будут устанавливать центральную городскую елку
Лига чемпионов: где сегодня смотреть матч «Боруссия» — «Шахтер»?
Анатолий Бондаренко победил во втором туре выборов мэра Черкасс
Стали известны планы Байдена на первые 100 дней президентства
Врач назвал два самых опасных симптома коронавируса, при которых нужно вызывать скорую помощь