У Ромнах вирішать долю “Чистого міста”, яке за рік “з’їло” 1 мільйон гривень

У Ромнах, аби прийняти об’єктивне рішення стосовно подальшого існування комунального підприємства з вивозу сміття “Чисте місто”, яке за 2016 рік отримало з бюджету 1 мільйон гривень, на позачерговій сесії виділили 25 тис. гривень на послуги, які надасть аудиторська контора. Вона проведе незалежне оцінювання роботи КП.

«Отримавши за рік майже 1 мільйон гривень, можна вже було погасити борги, стати на ноги і врешті – решт почати працювати. Тому аудит необхідний, аби зрозуміти, як працює підприємство, куди витрачаються кошти. Час підвести лінію в діяльності цього підприємства. Тому що «годувати його постійно з рук» – нерозумно», – сказав заммера Ромнів Іван Яременко

Такі заходи викликані ще й тим, що залучення фіскальних органів потягне за собою додаткові видатки з місцевого бюджету. Адже порушення в роботі, за словами заступника міського голови, є.

Наміри передивитися роботу комунального підприємства викликані ще й постійним протистоянням з «Комбінатом комунальних підприємств». Вони завжди виміряються, хто кому що винен. Тому під сумнів підпадає доцільність функціонування «Чистого міста» як організації з вивозу бруду в цілому. У січні-лютому планується оголосити новий конкурс, щоб визначити того, хто буде далі надавати послуги з очищення міста.

Джерело: http://www.novpoglyad.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах