У Шостку з’їхався політичний бомонд

23 грудня в Шосткинському лісгоспі введена в експлуатацію модернізована лінія з переробки деревини. Потужності розташовані в сел. Воронежі на території мехлісоділянки підприємства.

Зелену стрічку перерізали керівник Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич, народний депутат України Ігор Молоток, голова облдержадміністрації Микола Клочко, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець, директор Шосткинського лісгоспу Микола Бут.

Потужність модернізованої лінії від польського виробника вдвічі вище колишньої. За одну зміну тут можуть переробляти близько 100 куб. м круглого лісу. Устаткування дозволяє виробляти пиломатеріали, заготовки для палетів. Продукція лісгоспу експортується до Туреччини, в Західну Європу.


«На державному підприємстві« Шосткинський лісгосп» я вже вдруге і приємно те, що тут завжди є якісь інновації», – зазначила Христина Юшкевич.
 Вона повідомила, що в Держлісагентстві підвели підсумки року і, згідно з рейтинговими показниками, Сумщина посідає 1 місце в Україні. Оцінювалися інноваційні підходи, відрахування податків, раціональне використання лісових ресурсів …

Розвиток потужностей із переробки деревини народний депутат України Ігор Молоток вважає важливим і своєчасним.

«Парламент прийняв дуже важливий законопроект – введено десятирічний мораторій на експорт лісу-кругляку. Вважаю, що мораторій повинен діяти і надалі, адже у нас є всі можливості для випуску якісної продукції, а не торгівлі з Європою необробленою сировиною втридешево», – зазначив парламентарій.
Джерело: http://shostka.info/
img_1035
img_1093
img_1100
Поділитися в соціальних мережах