У Шосткинському протитуберкульозному диспансері завдяки обласним депутатам-опозиціонерам замінено 80 старих вікон

За підтримки депутатів обласної ради від Опозиційного блоку в Шосткинському міжрайонному протитуберкульозному диспансері було замінено 80 старих вікон на нові – енергозберігаючі. На таку добру справу кошти в сумі 800 тисяч грн були виділені з обласного бюджету.

Заступник голови фракції Опозиційного блоку в обласній раді Микола Войтенко каже, що вдалося замінити половину вікон. Перш за все в тих приміщеннях, де знаходяться хворі і медичний персонал. «Люди мають в комфорті як лікуватися, так і працювати. Далі потроху буде вирішуватися питання щодо заміни інших вікон», – наголосив обласний обранець.

Радіє тому, що нові вікна вдалося встановити ще до холодів, і головний лікар Шосткинського міжрайонного протитуберкульозного диспансеру Валерій Чурсін. «В палатах і кабінетах тепло, комфортно та затишно. Наша мрія здійснилася завдяки депутатам від Опозиційного блоку Миколі Войтенку, Володимиру Пилипейку та Андрію Греку. Більшість депутатів обіцяють і нічого не роблять, а в нашому випадку – навпаки: проведений великий об’єм робіт і вчасно».

22851671_1501031496683945_736499838587662776_n

Микола Войтенко запевняє, що на цьому допомога медичному закладу не закінчиться. Головне завдання на майбутнє – придбати цифровий рентгенапарат. Наразі у диспансері користуються старим – 1972 року випуску, який уже давно відпрацював свій термін. Не зважаючи на те, що застаріла техніка весь час виходить з ладу і на ній тяжко працювати, медики бережуть її, щоб хоч на чомусь робити діагностику. За словами Валерія Чурсіна, головна специфіка закладу – рентгенографія легенів. Тому мріє, аби в диспансері якомога скоріше з’явилося нове обладнання, для якого не потрібна плівка, а населення не буде вражатися променями.

Ціна такої техніки – 3 млн грн. Втім Микола Войтенко сподівається, що наступного року депутати-опозиціонери зможуть віднайти на неї кошти, оскільки в санаторії лікуються не лише жителі Шостки, а й прилеглих районів.

Поділитися в соціальних мережах