У Шостці суд зобов’язав Ляшка вибачитися за брехню

22 листопада Шосткинський міськрайонний суд виніс рішення за позовом  депутата Шосткинської міської ради Олега Романовського до екс-депутата Віталія Ляшка про захист честі і гідності,  спростування недостовірної інформації.

Наприкінці серпня на сесії між ними відбувся конфлікт. Віталій Ляшок публічно звинуватив Олега Романовського в дезертирстві. Крім того, в ефірі одного з місцевих телеканалів він сказав про те, що Романовський «тікає від повістки, від армії косить …». Ще один вислів стосувався політики.

Ображений народний обранець просив суд розділяти політику і безпосередню суть позову, дати правову оцінку висловлюванням опонента. Віталій Ляшок заявив в суді, що він використовував мовні форми алегорій.

Шосткинський міськрайонний суд прийняв рішення задовольнити позов Олега Романовського в повному обсязі і зобов’язав Віталія Ляшка на найближчій сесії міськради і в ефірі місцевого телеканалу спростувати недостовірну інформацію, яку він раніше поширив щодо Олега Романовського.

Місцевим ЗМІ  відповідач заявив, що буде оскаржувати судовий вердикт.

«Рішення суду, в якій захищені честь і гідність Олега Романовського, – це перший прецедент за останній час у Шостці. Нам вдалося домогтися справедливості. Це приклад для багатьох людей, які можуть опинитися в подібній ситуації », – зазначив представник позивача, юрист В’ячеслав Павленко.

Сам Олег Романовський вважає, що суд прийняв справедливе рішення:

«Віталій Ляшок – брехун, слова, сказані ним на мою адресу, брехня. Це буде хорошим уроком людям, які переходять на особистості і образи. У кожного можуть бути різні думки і різні погляди, але ми повинні ставитися один до одного з повагою і висловлювати свої погляди толерантно, не переходячи на публічні образи ».

Джерело: http://shostka.info/

Поділитися в соціальних мережах