У Сумах активісти через суд добилися призупинення транспортного конкурсу

20 грудня ухвалою Зарічного районного суду міста Суми було забезпечено адміністративний позов щодо скасування умов конкурсу на міські автобусні маршрути загального користування.

Сам конкурс мав би відбутись 21.12.2016 року, але у зв’язку з таким рішенням суду його проведення має бути призупинено, оскільки суд визнав, що існує очевидна небезпека порушенням прав громадян у разі проведення конкурсу. Однак активісти та представники громадської експертної комісії (ГЕК) з питань транспорту побоюються, що міська влада проігнорує рішення Феміди та буде намагатись всіма можливими методами провести  конкурс.

«Ми звернулись до суду, оскільки вважаємо, що умови конкурсу прописані спеціально під існуючих перевізників, ситуація з перевезеннями в місті ніяк не покращиться, а навіть погіршиться. Ми заявляли про це ще навесні та влітку цього року, але міська влада обрала тактику ігнорування громадської думки та не врахувала жодної нашої пропозиції до умов конкурсу.

Сподіваюсь, що у місцевих чиновників вистачить розуму не проводити конкурс, оскільки протилежні дії будуть свідчити про умисне невиконання судового рішення, а такі дії підпадають під диспозицію статті 382 Кримінального кодексу України. У свою чергу ми повідомили про наявність такого судового рішення виконавчу службу та виконавчий комітет СМР листами, долучивши саме рішення, а також голову та заступника голови конкурсного комітету телефоном»,  –  повідомляє  заступник голови ГЕК з питань транспорту Дмитро Шестерньов.

«Містянам слід усвідомити, що ухвала суду про зупинення конкурсу проміжна, справа ще вирішуватиметься по-суті. Проте, навіть для цього результату, представники ГЕК з транспорту й активісти доклали величезних зусиль.  Завтра цей  результат громаді, очевидно, доведеться захищати. Зроблено багато, але слід зробити ще більше»,  – зауважує голова ГЕК з питань транспорту Володимир Ведмедєв.

uh

Поділитися в соціальних мережах