У Сумах більше не буде таємних виконкомів?

У Сумах більше не будуть проводити резонансні питання через виконком в робочому порядку.

Сьогодні, 22 листопада, на засіданні виконкому Сумської міськради прийняли проект рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 16.05.2017 № 250« Про Регламент роботи виконавчих органів Сумської міської ради»». Згідно зі змінами, внесеними одним з членів виконкому Едуардом Кучменко, тепер виконком не зможе приймати рішення в так званому робочому порядку, тобто шляхом збору підписів, без участі громадськості та ЗМІ, крім деяких певних випадків, пов’язаних, наприклад зі службою у справах дітей, учасників АТО, субвенцій тощо

Його пропозиція була пов’язана з тим, що попередні склади виконкому брали в робочому порядку такі резонансні рішення як затвердження результатів транспортного конкурсу, підвищення тарифів, звільнення забудовника від внесення пайових внесків і т.п.

Після дискусії, за проект рішення проголосували одноголосно. Однак запропонували структурним підрозділам підготувати списки питань, які можна буде також вирішувати в робочому порядку через їх реальну терміновість.

Поділитися в соціальних мережах