У Сумах хочуть відродити веслувальну базу

Депутати «Відродження» у Сумській обласній раді Валерій Толбатов і Микола Березін ініціювали зустріч керівника депкорпусу Володимира Токаря з дворазовим олімпійським чемпіоном з веслування, заслуженим майстром спорту і Почесним громадянином міста Суми Олександром Шапаренком.

Привід для розмови — ідея відновлення в обласному центрі веслувальної бази на річці Псел, де свого часу робив свої перші спортивні кроки легендарний земляк. Нині ця база знаходиться у занедбаному стані й потребує капремонту.

За підсумками обговорення вирішили створити комісію, яка проведе обстеження бази, визначить необхідний обсяг робіт і фінансування. Надалі буде розроблений проект і питання винесуть на розгляд депутатів обласної ради.

«Є ідея відродити веслувальну базу, щоб вона стала центром зеленого туризму на Сумщині. До співпраці будуть залучені архітектори, спеціалісти з управління молоді та спорту ОДА, спонсори, — повідомив Валерій Толбатов. — У перспективі планується також запровадити змагання з веслування на байдарках на призи Олександра Шапаренка. Жителі області мають пишатися відомими земляками, а молоді спортсмени брати з них приклад і досягати таких же успіхів».

2

3

Поділитися в соціальних мережах