У Сумах навчатимуть регіональних менеджерів для об’єднаних громад

Сумський національний аграрний університет та Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка вводить новий магістерський курс “Регіональний менеджмент”.

Програма підвищення кваліфікації спрямована на професійну підготовку працівників органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад і передбачає навчання строком 18 місяців на заочній та заочно-дистанційній формі навчання.

«Підготовка фахівців за освітнім ступенем «магістр» курсу «Регіональний менеджмент» організовується на замовлення об’єднаних територіальних громад, сільських і селищних рад і здійснюється ВНЗ Сумської області, які готують фахівців зазначеного напрямку за рахунок обласного бюджету в обсязі 25 місць цільового набору на рік», – повідомила виконуюча обов’язки директора Департаменту агропромислового розвитку Оксана Петрова.

На навчання за замовленням громад направляються особи, що працюють в органах державної влади, органах місцевого самоврядування та інших установах, на які поширюється дія законів «Про держслужбу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», які мають стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 1 року і не досягли віку 45 років на момент подання документів.

3463

 

 

Поділитися в соціальних мережах