У Сумах УКРОПівець побився з СБУшником

У понеділок, 29 травня, за фактом нанесення тілесних ушкоджень співробітнику СБУ було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України («Нанесення тілесних ушкоджень співробітнику правоохоронного органу»). Слідство веде Сумський міськвідділ поліції. Але і поліція, і СБУ це замовчують. Про цей інцидент у Фейсбуці обмовився сумський адвокат Анатолій Романюк.

Прес-секретар управління СБУ в Сумській області Леся Рапута на прохання прокоментувати подію відповіла: «Коментувати ніхто нічого не буде». Схожа ситуація – і з начальником відділу комунікацій Головного управління Національної поліції в Сумській області Ельвірою Бігановою.

За неофіційними даними, побився зі співробітником СБУ член партії “УКРОП” Олег Шестак, який до цього прославився конфліктом із Патрульної поліцією Сум: правоохоронці стверджували, що той керував авто у нетверезому стані. Про це поліції був виданий медичний документ, але вручити адмінпротокол про управління в нетверезому вигляді патрульним Шестаку не вдалося: прес-секретар управління Патрульної поліції м. Суми Олег Сологуб повідомив, що патрульні не змогли знайти пана Шестака для вручення документа.

Нагадаємо, в інтернеті було оприлюднено аудіозапис розмови тодішнього голови Сумської облради Семена Салатенко з наркологом, в якій перший «вичитував» лікаря за те, що той видав поліції довідку про нетверезий стан Шестака.

Джерело: dancor.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах