У Сумській ОДА готують чат-бот

У Сумської обласної державної адміністрації невдовзі оновиться офіційний сайт. За словами керівника апарату ОДА Дмитра Живицького, зараз над розробкою кардинально нових технічних завдань для інтернет-ресурсу працює робоча група, до складу якої увійшли фахівці кращих IT-компаній, що вже мають досвід розробки подібних проектів для міністерств і відомств не тільки України, але і зарубіжжя.

«Зараз ми зайняті тестуванням чат-бота, використання якого допоможе сумчан максимально швидко дізнатися інформацію про діяльність виконавчих органів влади. Також ми передбачили і ефективність роботи для людей із обмеженими можливостями. Крім того, на карті сайту можна буде знайти віртуальний кабінет будь-якого держслужбовця, відстежити документообіг або проект », – розповів посадовець.

До кінця 2016 року члени робочої групи завершать і остаточно затвердять технічні можливості, після чого займуться наповненням самого сайту. Протестувати нову інформплатформу в он-лайн режимі сумчани зможуть наприкінці I-го кварталу 2017 року.

bezymyannyj

Джерело: http://www.0542.ua/

 

Поділитися в соціальних мережах