У Сумській ОДА стало більше на одного посадовця

За розпорядженням голови Сумської облдержадміністрації від 19 серпня на посаду керівника новоствореного відділу туризму облдержадміністрації призначений Юрій Гладенко.

Представлення новопризначеного посадовця відбулось під час апаратної наради при голові облдержадміністрації.

Юрій Гладенко відомий в Сумах громадський діяч, краєзнавець. Маючи вищу освіту за спеціальністю інженер-механік, він реалізував низку краєзнавчих проектів, брав участь у підготовці та виданні книг краєзнавчого спрямування, популяризував тему перебування Т.Г.Шевченка на Сумщині. На сьогодні опікується проектом «Разом відкриваємо перлини рідного краю!»

Довідково: Юрій Гладенко має повну вищу освіту, в 1994 році закінчив  Сумський державний університет за спеціальністю «Гідравлічні машини, гідропривід та гідропневмоавтоматика» за кваліфікацією – інженер-механік, у 2000 році закінчив  Сумський державний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій» за кваліфікацією менеджер.

Був директором поліграфічного підприємства ТД «Папірус». З липня 2016 року працював директором Центру розвитку територій та соціального маркетингу «Триторія».

Поділитися в соціальних мережах