У центрі Сум простий слюсар організував акцію протесту

Сьогодні, 21 листопада, на вул. Соборній біля пам’ятника Шевченку простий роботяга Олександр Журавко один вийшов на протест зі змістовним плакатом. На ньому виклав усі свої думки з приводу ситуації в країні, свою незгоду з умовами та рівнем життя пересічних українців.

Усе, що «наболіло», чоловік ретельно записав і виставив на загальний огляд. Дощечка містить з десяток листів А3 формату: на них – думки, гасла і навіть карикатури. Це перший день публічного обурення простого слюсаря. На свій мовчазний мітинг він виділив годину свого обіду – з 12 до 13. Олександр Журавко не чекає, що всі кинуться до нього в ту ж мить, але на одному з листів залишив свої контакти, і написав: «Буду завтра з 12:00 до 13:00».

Перехожі неохоче відгукуються на протест рядового жителя проти системи. Найчастіше, проходять повз, кидаючи швидкоплинний погляд у його бік. Вони сприймають його, як одного з «тих, хто просить допомоги на…». Мітингувальник же дійсно просить допомоги, але не грошової: «Набридло жити у державі, де багатії багатіють, а ми дожились до ручки. Вони нам нічого доброго не зроблять. Міняти ту систему треба! Мій лозунг із трех П. І це не “Порошенко поганий президент”, а Порядність, Патріотизм і Професіоналізм””.

photo_2016-11-21_14-16-45-594x445

Джерело: rama.com.ua

Поділитися в соціальних мережах