У ВЕРХНІЙ СИРОВАТЦІ ГОЛОВІ СІЛЬРАДИ НА СЕСІЇ ЗЛАМАЛИ КЛЮЧИЦЮ

На сесії Сумського району в селі Верхня Сироватка стався конфлікт між головою та громадськими активістами. Про це повідомив депутат районної ради Валерій Лютий.

“Два здорових чоловіка накинулися на маленьку жінку через те, що на сесії проголосували не так, як вони хотіли, а по завершенню їх попросили залишити приміщення. Зараз у голови сільради зламана ключиця і можливий струс мозку, бо в неї крутиться голова. Вона зараз поїхала до лікарні, аби це перевірити”, – розповів депутат.

За його словами, активісти громадської організації були присутні на сесії від самого початку та всіляко порушували порядок – кричали, свистіли. Причина такої поведінки – незгода з рішенням депутатського корпусу. На сесії обранці проголосували проти приєднання Самотоївки та Осоївки до Верхньої Сироватки. Це й обурило активістів.

За фактом нанесення голові сільської ради тілесних ушкоджень середньої тяжкості у поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 122 Кримінального кодексу України. Зараз проводяться досудові розслідування та судово-медичні експертизи. Їх результати будуть готові за місяць. Якщо провину активістів доведуть, їм загрожуватиме до 3-х років обмеження або позбавлення волі чи виправні роботи до 2-х років.

Джерело: spec-kor.com.uа

Поділитися в соціальних мережах