В ОДА розповіли, що чекає голів об’єднаних громад наступного тижня

Попереду на новообраних голів та депутатів об’єднаних громад чекає кропітка робота. Головним завданням найближчої сесії буде створення органів виконавчої влади. Про це говорили під час апаратної наради в облдержадміністрації.

Як повідомив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький, перші сесії рад в об’єднаних громадах відбудуться орієнтовно 23 грудня. Крім того, на наступному тижні на голів громад, секретарів та старост чекають навчальні семінари, під час яких розглядатимуть питання щодо процедури закриття юридичних осіб сільських рад та реєстрації нових юридичних осіб, особливості формування бюджетів на наступний рік, проекти програм соціально-економічного розвитку громад тощо.

За словами директора департаменту фінансів Олени Батраченко, з усіма об’єднаними громадами уже було відпрацьовано проекти бюджетів з урахуванням нової мінімальної заробітної плати та проекти програм соціально-економічного розвитку громад.

Нагадаємо, що нові бюджетні відносини ОТГ з державою передбачають, що 60% податку з доходів фізичних осіб залишається у громаді.

Поділитися в соціальних мережах