Вдруге підпалили дачу депутата Сумської облради

 Дача Володимира Пилипейка знаходиться в с. Заріччя, Кролевецького району. Загоряння сталося сьогодні вночі,  близько 24-ї години.

«Було проникнення на територію шляхом знищення забору і воріт. Залізли на чердак побутових приміщень і гаража і зробили підпал. На горищі кинули склянку, згоріло все. Це окремі приміщення були 6 на 30 – там були побутові приміщення, цей будинок використовувався для мисливських угідь. Там зберігалася кукурудза, для машини гараж, навіс, для собак вольєри, згоріло все. Ви когось підозрюєте у підпалі?  – ну я так сказати не можу, певні висновки для себе роблю”, – прокоментував Володимир Пилипейко.

Депутат у розмові додав, що підпал пов`язує зі своєю політичною діяльністю. Втім, жодних прізвищ не назвав. Нагадаємо, два роки тому на цій самій дачі був підпал житлового будинку. Наразі чоловік його відновлює. Цієї ночі пожежа будинок не зачепила, він знаходиться на відстані близько 20 метрів від підсобних приміщень.

Для довідки: Володимир Пилипейко – обраний від політичної партії «Опозицийній блок» у жовтні 2015 року, наразі позапартійний. Закріплений за м. Шостка, Конотопським, Кролевецьким та  Шосткинським  районами.

Поділитися в соціальних мережах