Верхня Сироватка готується до виборів

Стало відомо, які потужні групи будуть балотуватися в депутати та підтримувати кандидатів на посаду голови Верхньосироватської ОТГ. Як повідомляє у Фейсбуці місцевий активіст Михайло Проценко, вчора повинно було відбутися декілька зборів, на яких мали визначатися із кандидатами та їх підтримкою:

“1. У Великому Бобрику Віктор Швачич із місцевим активом повинні були визначатися із підтримкою на посаду голови ОТГ Віктора Степаненка із Верхньої Сироватки. Начебто його кандидатуру висуне або підтримає і влада.
Він особистість у Сироватці та Бобрику мало відома, бувший міліціонер. Хоча як мінімум нічого негативного про нього сказати не можуть. Можливо це і добре, що він невідома широкому загалу людина, він буде найменш заангажований місцевими розборками, які йдуть між так званим ГО та Александровою уже майже рік.
Занепокоєння може викликати його активна підтримка із боку депутата Сумської райради від Партії простих людей Валерія Пасюги, який у Верхню Сироватку раніше і привів Аллу Александрову. Чим все скінчилося всім відомо. Можливо цього разу Пасюга кладе яйця у вигляді Степаненка та Александрової у різні кошики, видаючи їх за начебто опонентів, підтримує Степаненка та виступає проти Александрової. Давній прийом… Життя покаже.

2. А у Верхній Сироватці, також вчора, на зібранні активістів та місцевих мешканців вирішували збирати команду та йти на вибори на чолі з Олександром Дем”яненком. На посаду голови ОТГ він не балотується, а тільки у депутати, очоливши команду своїх однодумців. Кажуть, що він не заангажований потужний господарник. Ідуть вони самовисуванням по усіх округах Верхньої Сироватки (із 26 депутатів ОТГ 19 буде із Верхньої Сироватки, а 7 – з Бобрику).
Їх кандидатів буде майже два десятки, із таким підходом у них є дійсно перспективи сформувати потужну команду та, можливо, і фракцію у раді ОТГ. Поіменно, хто в цій команді, мабуть буде відомо пізніше. Побачимо розвиток подій.

3. Активну роботу по балотуванню та формуванню своєї команди проводить екс-голова Алла Олександрова, яку донедавна знову звільнили з посади голови за рішенням суду. Відомо, що скривджених, особливо жінок, пам”ятаємо Тимошенко))) у нас люблять.
Як кажуть люди, порівняно із своїм попередником вона хоч щось робила. До цього часу у неї досить значний, як і антирейтиг, так і рейтинг, вона сміло може претендувати на посаду голови ОТГ, особливо на фоні її нинішнього цькування. Водночас вона разом із собою може провести також значну кількість своїх депутатів-однодумців. Непримиримими опонентами вони будуть із ГО та їх представниками-кандидатами. Подивимося.

4. Повним ходом йде робота по партійних лініях – активну участь приймуть влада, БЮТ, Опоблок, Відродження, Укроп, РПЛ та Аграрна партія. Проте деталі їх позицій поки криються у партійній бюрократії – погодження кандидатів, у т.ч. із центром та обласним керівництвом, організації висунення. Інформація буде трошки пізніше”.

Поділитися в соціальних мережах