«Відродження» зібрало перші 5 тисяч голосів

Депутатська група «Партія «Відродження» за перший місяць зібрала понад 5 тисяч підписів під петицією на підтримку законопроекту № 6063-д, яким пропонується істотно підвищити соціальну допомогу для родин з дітьми від держави.

Про це розповів перший заступник голови партії «Відродження» Володимир Пилипенко. Він підкреслив, що необхідно зібрати ще 20 тисяч голосів – лише у такому випадку Президент буде зобов’язаний розглянути запит, визначить цей законопроект як невідкладний та посприяє внесенню його на розгляд парламенту вже у цьому році.

«Прийняття Законопроекту № 6063-Д дійсно може змінити рівень допомоги для тисяч українських родин з дітьми. Проте парламент зовсім не приділяє увагу таким соціальним ініціативам, а тільки з кожним роком все більше їх скорочує. Наш законопроект підтримують всі депутатські групи та фракції, профільний комітет та громадські організації, але ми так і не побачили його у сесійній залі. Тому я зареєстрував петицію, яка повинна вплинути на рішення Президента, і вважаю, що українці не мають очікувати змін від влади, а мають займати активну позицію і розпочинати творити зміни самостійно. Тепер усе залежить від нас. Ми змогли за такий короткий проміжок часу зібрати понад 5 тисяч підписів – і це тільки початок», – заявив Володимир Пилипенко.

Також він повідомив про старт регіонального туру, який спрямований на підтримку акції на захист українських сімей з дітьми. Мета – привернути увагу до законопроекту 6063-Д та розповісти про його переваги у разі прийняття. Крім того –
надати інформацію щодо петиції та механізму реєстрації на сайті Адміністрації Президента.

Нагадаємо, законопроектом №6063-Д пропонується збільшити розмір допомоги у зв’язку з народженням дитини. Сукупний розмір виплат на першу дитину становитиме – 72 726 грн, на другу – 79 856 грн, на третю та кожну наступну – 86 986 грн. У документі йдеться також про збільшення виплати одиноким матерям, повернення безкоштовного харчування у школах та дитсадках, інші пільги, скасовані у 2014 році.

Підписати петицію можна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/39494.

Інструкція для реєстрації: http://vidrodzhennya.org.ua/…/zahystymo-materynstvo-i-dyty…/.

Поділитися в соціальних мережах