Військовий скандал у Глухові вважають чорним піаром від нардепа Деркача

Як ми повідомляли, у понеділок, 24 жовтня, до Глухова на місце постійної дислокації стали прибувати перші підрозділи, техніка і майно 16-го батальйону 58-ї мотопіхотної бригади ЗСУ. Місто зустріло їх неоднозначно.

З одного боку, військовослужбовцям, які прибували на залізничний вокзал, організували дуже привітний прийом. Місцеві волонтери та підприємці прямо на вокзалі влаштували для них чай – каву – печиво, передали теплі речі. Один із військовослужбовців розчулився всім цим і навіть заявив, що так тепло їх ніколи та ніде не зустрічали. З іншого боку, глухівський «майданчик для приземлення» військових виявився абсолютно непідготовленим: замість казарми і приміщень для служб, обіцяних до здачі до перших морозів, – недобудовані стіни, ніякої інфраструктури.

У вівторок вранці, 25 жовтня, по радіо “Ера” було озвучено на всю країну повідомлення певного військовослужбовця 58-ї бригади. Його зміст такий: їхню частину вивели для відпочинку в малолюдне місце під Глуховом, де зовсім відсутні умови для нормального існування. Підсумок: замість такого відпочинку краще б залишатися на «нульовці» (нульова лінія оборони на Донбасі, місце безпосереднього протистояння з противником). Поява такої інформації у ЗМІ, одним із господарів якого є народний депутат Андрій Деркач, багато глухівчан визнали невипадковою, відразу пов’язавши її із загальною ситуацією в місті.

Тоді ж стали циркулювати чутки про підготовку до 14:00 протестної акції на вході у споруджуване військове містечко за участю самого нардепа. Однак до вказаного часу там ніхто не з’явився. Незабаром – інші звістки: що протестуючі зберуться біля міськради. Однак і цього не сталося. Деркач з’явився о 14:15, але не з протестувальниками, а в супроводі представників обласної та районної влади, у великому залі колишнього особняка Неплюєвих, де зараз розміщене районне керівництво. Там на той час уже був зібраний міський актив, включаючи керівників ряду провідних підприємств:

Джерело: kourier.in.ua

Поділитися в соціальних мережах