Владу Сум не цікавлять непрацюючі ліфти?

Майже рік тому по вул. Д.Коротченка, 35 (Івана Сірка, 35) зупинилися ліфти. Обурені жителі погрожують вдатися до кардинальних заходів, бо на сьогодні у будинку не працюють сім з восьми підйомників, а влада нічого не робить, аби виправити ситуацію.

«Найбільше занепокоєні таким станом речей жителі верхніх поверхів, особливо старі люди та мами дітей, яким доводиться щодня по декілька разів на день підніматися з візочками, покупками та малюками», – говорить депутат обласної ради, голова фракції Опозиційного блоку Олександр Стрельченко. Народних обранців від цієї політичної сили запросили на свої збори мешканці будинку.

Депутат розповідає, що в Сумах налічується 756 ліфтів, які відпрацювали 25 і більше років. «І такі випадки, як у будинку по вулиці Коротченка, – на жаль, непоодинокі. Люди жаліються на владу, яка нічого не робить у цьому напрямку».

Його колега по фракції Микола Войтенко додає, що вони неодноразово пропонували меру Сум розробити програму ремонту ліфтів і спільними зусиллями вирішити проблему. Але міська влада, за його словами, замкнулася.

Тож депутати пообіцяли в чергове звернутися до Олександра Лисенка і сподіваються, що він все ж таки почує думку народу, вплине на ситуацію, аби люди мали змогу жити в нормальних умовах.

14800697_1154967071247406_433971590_n

Поділитися в соціальних мережах