Войтенка хвилює “волосся” на кожному стовпі в Сумах

На апаратній нараді в Сумській міськраді влада просила допомоги у поліції. Це питання порушив перший заступник мера Володимир Войтенко.

– Ви не могли б допомогти інспекції з благоустрою, – звернувся він до представника міськвідділу поліції. – Тому що це заклеювання стовпів, це просто катастрофа. Це «волосся» на кожному стовпі. Ми можемо на них якось вплинути?

– Це немісцеві приймають, заїжджі, – відповів начальник інспекції з благоустрою Руслан Голопьоров. – Протоколи ми складаємо …

– Але приймають же в місцевих перукарнях, – продовжив заступник мера. – Попрацюйте з ними. Потрібно дати доручення міського голови, що ті, хто відповідають за свої стовпи – «Міськсвітло», «Електроавтотранс» – нехай звільняють свої стовпи від цього мотлоху. Я розумію, що це додаткове навантаження, але його потрібно робити. В інших же містах якось борються – і фарбою спеціальної фарбують, і рабицю найтоншу розміщують. Просто жах.

– До речі, так клеять, що неможливо просто зняти, – поділився своїм досвідом мер Сум Олександр Лисенко. – Потрібно тільки зішкрібати.

Джерело: http://www.dancor.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах