Вибори ще не оголосили, а нардеп Сугоняко вже в бойовій готовності

Народний депутат Олександр Сугоняко у Фейсбуці повідомив про свою участь у засіданні Політради обласної організації Соціал-демократичної партії (нагадаємо, раніше вона називалася “Партія простих людей Сергія Капліна”).

Політик доводить до відома, що вже починає готуватися до позачергових парламентських виборів, оскільки прогнозує, що  їх проведення вже назріло.

“Вірогідність того, що дострокові парламентські вибори відбудуться вже восени, досить висока – соціально-економічна ситуація в країні погіршується, прості люди зубожіють, реальних кроків для виправлення ситуації влада не вживає. Тож плануємо прискорено розбудовувати місцеві осередки СДП по усій області. Адже соціал-демократичні ідеї у нинішніх умовах найбільше підходять тим, хто не згодний з економічним курсом влади, хто вважає, що він повинен змінитися”, – написав, рекламуючи свою політсилу, нардеп.

Окремо Сугоняко звернув увагу на свою протеже голову Верхньої Сироватки Аллу Олександрову, проти якої збунтувалися селяни, а правоохоронні органи вивчали її імовірно протиправну діяльність:

“Передовсім заслухали саму Аллу Александрову та керівника районної організації Валерія Пасюгу, які дали усі вичерпні пояснення та відповіли на запитання. Обговорення доповіді було бурхливим і тривалим. Аллі Александровій було вказано на численні недоліки у її роботі, зокрема поганий контакт з депутатською фракцією СДП у райраді та безвідповідальне ставлення до освоєння коштів з Державного фонду регіонального розвитку, які надійшли до Верхньої Сироватки за мого сприяння. У результаті значна частина коштів не була використана і повернулася у Державний бюджет. Звісно, для цього також були об’єктивні причини, та й досвід управлінської роботи Аллі Александровій доводиться здобувати під час роботи.

Тому Політрада прийняла рішення вказати їй на помилки у роботі, зокрема у процесі використання коштів з ДФРР та втрату довіри зі сторони значної частини громади. Ми також надали їй рекомендації спробувати налагодити контакт з громадою та однопартійцями і через місяць знову розглянемо це питання”.

Поділитися в соціальних мережах