“И снова здравствуйте!” – Александрова знову сільський голова

Суд поновив на посаді сільського голову Верхньої Сироватки Аллу Александрову, з якою громада мала численні конфлікти. Жінка виграла справу проти своєї ж партії – Соціал-демократичної (у минулому Партія простих людей). Виявилося, що політсила відкликала свою ставленицю з порушеннями чинного законодавства. Про перепетії у рідному селі і причини, які до них призвели, розповідає у Фейсбуці активіст Михайло Проценко:

“Словами героя відомого кінофільму – влада у Верхній Сироватці знову змінилася! Село знову в ТОПі новин.
Минулої неділі Алла Александрова виграла суду у своєї ж партії, вчора була відновлена на посаді та приступила до виконання свої службових обовязків за посадою Верхньосироватського сільського голови.
Думка щодо законності рішення суду?
Вона тут ні до чого. Судді прийняли абсолютно правильне рішення. Чому?
Проста причина – мабуть партія зіграла із своєю представницею “в піддавки”.
Вони надали громаді рішення неуповноваженого на звільнення голови органу – замість партійного з”їзду, як це передбачено Статутом партії, це рішення прийняла політична рада.
Тому підстав для спорів про законність рішення суду про відновлення Алекснадрової не має і бути не може.
Є лише питання до партійних керівників партії, які підсунули громаді “лажу”.

ЗІ: Вкрай неприємне враження від наших окремих автивістів, які не відображають думки громади та просто нас дискредитують.
Вчора знову ними, знову тими ж самими, знову ж у нетверезому стані, застосовано насилля до діловода сільради – жінку вдарили в обличчя.
Негідна поведінка для чоловіків, яка мабуть знову закінчиться новою кримінальнною справою. Життя їх не вчить”.

Поділитися в соціальних мережах