Як нардепи від Сумщини голосують за непопулярні реформи?

Серед шести народних депутатів від Сумщини переважну більшість реформ підтримують 4 нардепи – Олег Медуниця, Микола Лаврик, Олександр Сугоняко та Владислав Бухарєв. Пасивними у голосуваннях за реформи є Андрій Деркач та Ігор Молоток.

jj

 

1. Олег Медуниця, за даними сайту rada4you.org, повністю підтримує 8 реформ. Максимально обранець голосує за: екологічну, медичну реформи, за реформу внутрішнього водного транспорту, закупівель у ЗСУ, за реформу науки та освіти, за реформування системи охорони дитинства, фінансового сектору.

Майже не голосує нардеп за судову реформу.

site_02272_16_19

2. Олександр Сугоняко максимально голосує за законопроекти, пов’язані із чотирма реформами: з податковою, реформою закупівель у ЗСУ та освіти і науки. Іноді обранець віддає свій голос за антикорупційну, екологічну реформу, за реформу внутрішнього водного транспорту, за реформу енергетичного сектору та житлово-комунального господарства.

Ніколи не голосує за реформування системи охорони дитинства.

andrej_derkach

3. Андрій Деркач підтримує дуже мало реформ в Україні. Депутат максимально голосує лише за реформу науки, інколи підтримує реформування освіти та судової системи. Вагається депутат під час голосувань за антимонопольну, екологічну, податкову реформи, за реформу державної служби та енергетичного сектору.

Він ніколи не голосує за цілий ряд законопроектів, які пов’язані із наступними важливими реформами: антикорупційною, медичною, медіареформою, реформою внутрішнього водного транспорту, житлово-комунального господарства, закупівель в ЗСУ, реформою фінансового сектору та системи охорони дитинства.

149235

4. Ігор Молоток максимально голосує за оновлення лише у двох сферах: науці та освіті.

Інколи депутат голосує за антикорупційну, антимонопольну, екологічну, медичну реформи, за медіареформу, за податкову реформу, за реформу внутрішнього водного транспорта, державної служби, енергетичного сектору, житлово-комунального господарства, за реформу закупівель у ЗСУ, за реформування фінансового сектору.

59

5. Микола Лаврик підтримує всі реформи в Україні і сумнівається лише щодо судової реформи. Максимально голосує за екологічну, медичну, податкову реформу, за реформу закупівель у ЗСУ, за реформу науки, за реформування освіти, системи охорони дитинства.

Депутат інколи підтримує антимонопольну реформу, медіареформу, за реформу внутрішнього водного транспорту, державної служби, енергетичного сектору, за реформу житлово-комунального господарства та фінансового сектору.

351-e1496757895730

6. Владислав Бухарєв підтримує далеко не всі реформи. Депутат максимально голосує за реформу державної служби та реформу науки. Частково підтримує антимонопольну реформу. Переважно голосує за більшість реформ в Україні: за антикорупційну, екологічну, медичну, податкову реформи, за медіареформу, реформу внутрішнього водного транспорту, енергетичного сектору, закупівель у ЗСУ, за реформування освіти, фінансового сектору та за судову реформу.

Депутат ніколи не голосує за реформування системи охорони дитинства.

Джерело:http://spec-kor.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах