Якби губернатора обирали: лідер уподобань став повною несподіванкою

Уже давно обговорюється пропозиція, аби губернаторів обирали жителі області, а не призначав президент. Тож ми вирішили провести відповідне опитування – “Якби губернаторів обирали, за кого б ви проголосували?”. У ньому взяли участь 605 відвідувачів “Сумських дебатів”. Лідер уподобань став повною несподіванкою: за народного депутата від Шостки Ігоря Молотка віддали 204 голоси. Такий результат свідчить про те, що політик має доволі високий рейтинг і добре справляється із роботою народного обранця.

Срібло – у екс-губернатора Сумщини Юрія Чмиря – 124 голоси. Жителі області добре пам’ятають, скільки ним було зроблено в соціально-економічному напрямку за три роки і порівнюють із тим, що є зараз.

Третю позицію займає почесний громадянин Сум Анатолій Єпіфанов – 74 голоси. Попри поважний вік його авторитет екс-ректора УАБС  залишається незмінно високим.

Щодо діючого голови Сумської ОДА Миколи Клочка, то його результат дуже скромний – лише 19 голосів. Керманича випереджують у голосуванні мер Тростянця Юрій Бова (48), мер Сум Олександр Лисенко (39), лідер Опоблоку Олександр Стрельченко (26) і головний радикал Сумщини В’ячеслав Шапошнік (24).

 

Поділитися в соціальних мережах