Їхня дорога на Росію: Мер Конотопа Семеніхін прокоментував закиди політопонентів

Учора, 17 листопада, Конотопський міський голова Артем Семеніхін звернувся через ЗМІ до громади міста. Він прокоментував закиди його політичних опонентів.

“Останнім часом активізувалися наші політичні вороги, мається на увазі не тільки мої особисті, а й вороги нашої держави, тому що наша команда знаходиться на правильному шляху, – вважає Семеніхін. – Наше місто розвивається, модернізується, ви самі бачите скільки робиться доріг, освітлення, нарешті в перше за 50 років почалися ремонтні роботи до нашого центрального парку, розвиток освіти міста, безкоштовні садочки та багато-багато іншого.

Знайте, що всі ці інсинуації – для мене це комплімент, тому що чим більше вони бісяться, чим більше вони показують, що вони програють, вони стають у своє стойло, ці вороги, і все більше розуміють, що їхня дорога на Російську Федерацію все ж таки відкривається і час настав їм імігрувати вже туди.

Хочу зазначити, що все, що вдалося зробити цього року (до речі, у мене сьогодні річниця, як я став міським головою) – це вдалося зробити не за рахунок якихось супер-надходжень до міського бюджету, а саме за рахунок грамотного правління містом. Чому? Тому що, якщо зробити перерахунок бюджету міста, який ми маємо зараз, та порівняти його з бюджетом міста 5 років назад, коли курс долара був по 5 грн, то ми побачимо що цифри фактично ті самі у доларовому еквіваленті, а ось ті самі матеріали, те саме обладнання, ті самі роботи якраз відштовхуються від курсу іноземної валюти.

Тому бюджет у нас суттєво не змінився. А вдалося це зробити завдяки тому, що красти вже нікому, красти перестали, одразу все запрацювало: з’явилися гроші, з’явилася модернізація, з’явилося будівництво…”, – заявив мер Конотопа.

Нагадаємо, днями конотопський активіст Спартак Сергієнко оприлюднив у Фейсбуці аудіозапис приватної розмови, яку, за його словами, вів з міським головою Конотопа Артемом Семеніхіним. Нетривалий, але відвертий діалог був про співпрацю в напрямку впливу на деяких депутатів. При цьому Сергієнку пропонують це робити системно, за щомісячну оплату.

Джерело: 05447.com.ua

Поділитися в соціальних мережах