Юрій Бойко: Реформ у країні немає, оскільки в державі, за всіма показниками, економічна і політична криза

На цьому наголосив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко під час робочого візиту до Шостки Сумської області.

«Ми пропонували уряду розробити програму виходу з кризи, виступити з нею в парламенті, відзвітувати про свою роботу за рік. Якщо депутати програму затвердять – працюйте далі, якщо ні – йдіть у відставку. Це нормальна європейська практика. Втім, коли урядовці зрозуміли, що їх можуть вигнати за бездіяльність, – вони придумали реформи, аби відволікти увагу суспільства. Спочатку реформу освіти, потім пенсійну і медичну», – зазначив Юрій Бойко.

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ зупинився на освітній реформі і акцентував увагу, що це питання вже вийшло за межі країни і почався скандал в Євросоюзі. Реформа, на переконання Юрія Бойка, непродумана і Україна порушила Європейську Хартію регіональних мов, яку підписувала наряду з іншими країнами.

Голова партії наголосив, що Польща, Молдова, Угорщина і Румунія обурені таким кроком. Угорщина навіть заявила про блокування будь-яких дипломатичних ініціатив, спрямованих на підтримку України.

«Згідно з запропонованими нормами закону, вже з 2020 року нацменшини будуть позбавлені права здобувати освіту рідною мовою, що порушує всі норми демократії. Це несвоєчасний і надзвичайно небезпечний закон, який принесе дуже багато шкоди», – відзначив Юрій Бойко.

Він сказав, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК проти такої «реформи», він за неї не голосував у парламенті і вимагає скасування нового закону про освіту, аби не створювати осередки протистояння в суспільстві.

Поділитися в соціальних мережах