Юрист Єпіфанова погрожує обласним прокурорам 10-річним ув’язненням

Анатолій Романюк, довірений юрист Почесного громадянина міста Суми Анатолія Єпіфанова, публічно запропонував місцевій журналістці Олені Адаменко тему для чергового розслідування.

У Фейсбуці він заявив, що готовий документально довести вчинення працівниками прокуратури Сумської області та експертами ХНДІСЕ ім. Бокаріуса кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 372 КК України (притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, поєднаного з обвинуваченням у вчиненні тяжкого злочину зі створенням штучних доказів обвинувачення).

“У Вас право “першої ночі”. В іншому випадку матеріал піде у київські ЗМІ. До речі, прес-секретар прокуратури області Наталя Науменко знає про що я. Вчора я в “лічку” скинув їй фабулу, але… там тиша!”, – звернувся Романюк до сумської журналістки.

Подробиці правопорушення адвокат не оприлюднив, але, як зазначив у коментарях під постом, за притягнення до кримінальної відповідальності завідомо невинного прокурорам світить теж кримінальна відповідальність – від 5 до 10 років позбавлення волі.

poapol

 

Поділитися в соціальних мережах