Юристи “Відродження” допомагають чорнобильцям із заявами на перерахунок пенсій

Сумська обласна організація Партії «Відродження» продовжує надавати безоплатну правову допомогу з питань перерахунку пенсій учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Менше ніж за місяць до приймальні звернулося більше 30 чорнобильців. На даному етапі юристи партії «Відродження» допомогли їм підготувати заяви до Пенсійного фонду на перерахунок пенсії. Це найчастіше питання, з яким сьогодні звертаються громадяни даної категорії. У разі відмови в перерахунку пенсії юристи готуватимуть позовні заяви до суду.

Нагадаємо, прийом громадян проводиться щовівторка з 14:00 до 17:00 у громадській приймальні Сумської обласної організації Партії «Відродження» за попереднім записом (тел.: (0542) 655-505). Відповідна ініціатива з’явилася 21 травня під час зустрічі депутатів «Відродження» з представниками чорнобильських організацій. Тоді, у ході діалогу, ліквідатори заявили, що лишилися наодинці зі своїми питаннями, більшість з яких – індивідуального характеру. Аби допомогти розібратися в них — і була організована юридична допомога.

Поділитися в соціальних мережах