З кабінету Токаря вигнали “злих духів”

Учора, 23 грудня, архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій (УПЦ КП) провів обряд освячення кількох приміщень у Сумській облраді, у т. ч. кабінетів голови облради Володимира Токаря і новопризначеного начальника управління майном облради Дмитра Нагорного. Про це повідомив сумський журналіст Сергій Моша.

«Все робилося “не для пєару”, тому ні фоток, ні відео. Але інформація 100% — від учасника дійства, незламного депутата Віктора Дубінко. Сьогодні архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій (УПЦ КП) провів обряд освячення кількох приміщень у Сумській облраді, в т. ч. кабінетів голови облради Володимира Токаря і новопризначеного начальника управління майном Дмитра Нагорного. Також відбувся молебень і коротка розмова з новим керівництвом облради про патріотизм, український дух, служіння народу і державі, підтримку розбудови єдиної помісної Української православної церкви.

Нагадаю, що раніше фактично повну монополію на проведення подібних ритуалів у владних кабінетах Сум утримував Московський патріархат. Тепер ситуація міняється», – повідомив Моша.

Джерело: xpress.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах