Заступником мера став радник, який викликав суперечки

Сферою економічних питань Ромен відтепер опікуватиметься Сергій Хоронько. Навколо кандидатури чоловіка раніше точилися суперечки, та на останній сесії депутати підтримали рішення про його призначення.

Бачити Сергія Хоронька своїм заступником міський голова хотів іще наприкінці минулого року, і навіть завчасно пропонував депутатам «обдумати» його кандидатуру. Однак тоді окремі представники депутатського корпусу виступили проти кандидатури Сергія Васильовича, закидаючи чоловікові колишню приналежність до «регіоналів», та навіть заявляли про «договорняки» й про тиск на депутатів.

Після того Сергій Салатун підписав наказ про призначення Сергія Хоронька своїм радником. На посаді чоловік пропрацював до цього часу. Нині між депутатами, вочевидь, виникло порозуміння, і 19 із 25 присутніх на сесії підтримали рішення про нового заступника. Тільки три депутати виступили проти, а три – утрималися. 

Сергій Хоронько має стаж державної служби та служби в органах місцевого самоврядування більше 14 років. «Я вірю, що на користь наших людей Ви послужите гідно», – звернувся до новопризначенця міський голова.

Нагадаємо, крісло заступника міського голови з питань економіки «пустувало» з 2015 року, коли попередниця Сергія Хоронька Тетяна Головко покинула посаду у зв’язку з обранням її депутатом Сумської обласної ради. Тривалий час Тетяна Іванівна була радником міського голови Ромен, аж доки не посіла крісло заступника голови Сумської облради в грудні 2016-го. Відтоді обов’язки заступника з питань економічних були покладені на заступника з питань житлово-комунального господарства. 

Джерело: Новий погляд Роменщини

Поділитися в соціальних мережах