Завдяки інвесторам з Індії та Азербайджану на Білопільщині відновлять цукровий завод

У серпні 2017 року планують повністю відновити роботу Миколаївського цукрового заводу на Білопільщині.

Це стало можливим завдяки співпраці обласної адміністрації із сумськими аграріями, промисловцями та інвесторами з Індії й Азербайджану. Крім того, на території Миколаївського заводу запрацює підприємство з переробки сої.

«Миколаївський цукровий завод не один рік стояв пусткою, і багато хто не вірив у те, що на Сумщині може відродитися цукрове виробництво, – зазначив голова облдержадміністрації Микола Клочко під час робочої наради на території заводу. – Тривалі перемовини з Адміністрацією Президента України та профільним міністерством дали позитивний результат. Об’єднавши зусилля влади, науки й бізнесу, маємо всі шанси відродити цукрову промисловість. Крім того, завдяки інвесторам ми матимемо ще й підприємство з переробки сої, адже наша мета – не виробництво сировини, а її переробка й виготовлення кінцевого продукту».

За словами інвесторів, Сумщина невдовзі матиме свій якісний цукор. Уже на наступний рік планується завезти на завод близько 350 тисяч тонн цукрового буряка, постачати сировину будуть провідні агровиробники Сумщини. До слова, уже є домовленості із одним із фермерських господарств, що стовідсотково забезпечить інвесторів сировиною. Наступного року планується засіяти понад 5 тисяч гектарів цією культурою. Тож вже у серпні завод відновить свою роботу.

«Ми постачаємо своє обладнання для промисловців Ірану, Індонезії тощо, – розповів під час наради на території Миколаївського заводу директор однієї з індійських компаній. – Сьогодні ми робимо приціл на Європу, тому й хочемо розпочати співпрацю з українським бізнесом і готові запропонувати своє устаткування для вашого виробництва».

3309

3310

3311

Поділитися в соціальних мережах