Завтра в Ромнах судитимуть мера

На офіційному сайті Роменського міськрайонного суду Сумської області з’явилась інформація щодо судового засідання, обвинуваченим в якому визнано чинного міського голову міста Ромни Салатуна Сергія Андрійовича.

Судове засідання буде проходити відкрито, тож на ньому можуть бути присутні всі бажаючі. Суд відбудеться завтра, 6 березня, о 8:40 за адресою: м. Ромни, вул. Соборна, 12.

Роменський міськрайонний суд Сумської області
Дата/час 06.03.2018 08:40
№ Справи 585/3747/17
Сторони по справі Обвинувачений: Салатун Сергій Андрійович
Суть позову Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Адреса 42000, Сумська, Роменський, м. Ромни, вул. Соборна, 12
Форма судочинства Кримінальні справи

Нагадуємо, що слідчі військової прокуратури Сумського гарнізону спільно з оперативниками облуправління Нацполіції затримали на хабарі в розмірі 50 тис. гривень міського голову Сергія Салатуна ще 18 серпня 2016 року. «Ці кошти мер міста вимагав та отримав від регіонального менеджера одного з товариств за надання дозволу на будівництво, експлуатацію та технічне обслуговування комп’ютерних та кабельних мереж на території міста Ромни», – йшлося в повідомленні військової прокуратури.

За даними прокуратури, мер спочатку отримав 10 тис. гривень «за внесення даного питання на розгляд виконавчого комітету Роменської міськради», а вже коли йому передавали другу частину хабара – 40 тис. гривень, був затриманий «на гарячому».

Джерело: romny.online

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах