Жінки Сумщини – проти ідеї відмінити святкування 8 Березня, 1 і 9 Травня

Український інститут національної пам’яті планує подати до парламенту законопроект про скасування вищезгаданих державних свят. Жінки Сумщини, як і більшості країни, виступають проти таких ініціатив. Свій протест вони, зокрема, висловили під час конференції «Національної платформи «Жінки за Мир», в якій взяли участь делегати з усіх куточків України.

Так, за словами співголови платформи, представниці Опозиційного блоку на Сумщині Тамари Іщенко, серед іншого, учасниці зібрання прийняли звернення, в якому виступили проти відміни цих свят і рішуче заявили, що навіть винесення подібних законопроектів на обговорення призведе до розколу та підвищення напруги в суспільстві.

«8 Березня завжди вважалося символом поваги до українського жіноцтва з боку держави та символізувало боротьбу жінок за рівноправність, рівність, мир і справедливість. 9 Травня – святий день – данина пам’яті про подвиг наших рідних, які кували Велику Перемогу. Не менш значимим є й відзначення 1 Травня. Особливо зараз, коли людина праці, виходячи з нинішніх умов, вимушена жити за межею бідності, економлячи буквально на всьому», – зазначила Тамара Іщенко.

Вона закликала владу припинити спроби переписати історію і нарешті зайнятися справою – подбати про благополуччя українського народу та гарантувати належну соціальну підтримку тим, хто цього найбільше потребує.

Поділитися в соціальних мережах