Жук готує інформаційну бомбу для посадовців сумської мерії

Звільнений керівник ліквідованого департаменту містобудування і земельних відносин Анатолій Жук не зупиняється у своїй боротьбі проти мера Сум Олександра Лисенка та окремих посадовців міської ради. Він заявив, що уже з понеділка актив громадської організації “Сумчани”  почне оприлюднювати інформацію про найзухваліші злочини проти громади, скоєні представниками злочинного угрупування, яке безкарно розкрадає бюджет міста.

“У зв*язку з хворобою Євгена Дамова наш брифінг по висвітленню діяльності керманичів, а також наше бачення пріоритетних напрямків використання бюджету 2017 переноситься на наступний тиждень. Тим більше на наступному тижні має відбутись чергове засідання по тарифах, яке має стати останнім!” – написав Жук у Фейсбуці.

Тим часом екс-начальник пропонує ознайомитися з вчинками окремих яскравих посадовців, які наживаються на людському горі.  Зокрема він приводить приклад привласнення службовими особами Департаменту інфраструктури міста СМР за попередньою змовою з посадовими особами ТОВ «Куратор Суми» коштів Сумського міського бюджету на суму близько 235 000 грн.

Поділитися в соціальних мережах