Журналіст: Місто “окуповане” свободівською бандою

Про це у Фейсбуці пише журналіст газети “Сумщина” Інна Панченко, коментуючи сьогоднішні події під час сесії Конотопської міськради.

“Місто “окуповане” свободівською бандою. Ніщо не пророкувало сьогодні біди. Сесія розпочалася вчасно. Депутати у вихідний день зібралися майже у повному складі.

Але ж тільки безнадійний скандальний “очільник” відчував себе головуючим не на сесії, а на небі… – “БОГОМ”! Постійні приниження, недотримання регламенту, використання місця у президії у якості передвиборчої трибуни, безпідставні звинувачення, розповіді анекдотів, засівання зерном в обличчя депутатів, популізм, зневага та неадекватність Семеніхіна затягнулась на півтори години.

Так і не виставивши жодне питання порядку денного на голосування, грюкнувши кулаком по столу, неврівноважений мер переніс засідання, в черговий раз сподіваючись, що приїде наступної суботи сюди вся Україна, яку він невтомно місяцями закликає.
Адже накерувався так, що ніхто у Конотопі уже і знати не хоче цього афериста.

Розкривається поступово справжній криміналітет шахрай Семеніхін. Особисто розпускав кулаки та закликав до насилля присутніх. Відверто вживає заходи не на попередження конфлікту, а на його розпал із силовим протистоянням.

Що це, бездарність, неспроможність керувати, господарювати, самовільне покидання воза, якого взявся тягнути, чи, може, яскрава демонстрація загострення хвороби?

Конотоп у глибокій остаточній прірві. Пора готувати сміттєві баки для такої ганьби – Семеніхіна та його “молодої” команди, якщо медики та поліція не відреагують вчасно. Душа болить за місто. Скільки втрачено часу та можливостей..”, – написала обурена журналістка.

Нагадаємо, сьогодні під час сесії Конотопської міськради сталася бійка.

Поділитися в соціальних мережах