Журналістка просить відкрити кримінальну справу на лікаря

Як ми повідомляли, більше тижня тому директор конотопського КП “Банно-пральний комбінат” Станіслав Некрасов скоїв ДТП. Очевидці стверждують, що він був під дією певних речовин, скоріше за все наркотичних.

Журналістка Інна Панченко, яка перебувала на місці події, стверждує, що керівник КП відмовився пройти швидкий тест на наркотики, але аналіз сечі дав позитивний результат на вміст наркотичних речовин, що було записано в журналі швидкої допомоги.

Натомість у довідці, яку видав лікар, за словами Інни Панченко, було зазначено, що “на око” “ознак наркотичного та алкогольного сп’яніння не виявлено”. “Вбачаю у діях лікаря Ковальчука непрофесіоналізм, м’якість, піддавання впливу та боягузтво втратити посаду, а головне – ознаки кримінального правопорушення”, – зазначає журналістка.

Джерело: konotop.in.ua

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах