Жителі Конотопа налаштовані перекривати залізницю

Сьогодні, 11 червня, мало відбутися продовження роботи позачергової 26 сесії і 27 сесія міської ради. У сесійній залі зареєструвалось 12 депутатів із 36, тож кворуму вкотре зібрати не вдалось.

Міський голова Артем Семеніхін розповів присутнім, у чому суть порушень, виявлених контролюючими органами при перевірці міськвиконкому. Одна з причин полягає у тому, що роботи, які виконувались за бюджетні кошти, були продовжені у новому році, що є порушенням, але замовити і поставити вікна, гроші на які надійшли за кілька днів до нового року, за словами мера, було неможливо.

Очільник Конотопа розвіяв міф щодо своєї зарплатні у 70 тим. грн на місяць. Артем Семеніхін зазначив, що у разі , якщо це було б правдою, він би купив собі нове авто.

Також було зачитане звернення від кварткому і мешканців міста на підтримку працівників трамвайного управління. З трибуни виступали представники трамвайного управління, які продовжують страйкувати, вимагаючи від депутатів прийняти міський бюджет. Мешканка Конотопа запропонувала перекрити траси і залізницю, щоби верховна влада звернула увагу на проблеми у місті.

Джерело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах