Жителі області обрали Людину року-2016 на Сумщині

Безпрецедентним за активністю голосування стало опитування ” Хто, на вашу думку, Людина року-2016 на Сумщині?”.  Свою думку висловили 9965 відвідувачів сайту “Сумські дебати”.

Між прихильниками кандидатів на престижне звання розгорнулися справжні баталії, наче в реальному режимі проведення виборів. Особливо наполегливо підтримували респонденти не губернатора і не очільника обласного центру, а народних депутатів. Очевидно, останнім вдалося мобілізувати своїх виборців і забезпечити собі високі позиції, суттєво обійшовши представників влади.

У результаті трійка лідерів виглядає наступним чином.

За рішенням жителів області “Людиною року-2016 на Сумщині” стає народний депутат Ігор Молоток, за якого віддали 4550 голосів. Обранець Шосткинщини працює і в стінах Верховної Ради, захищаючи інтереси рідного краю і вибиваючи державні кошти на його розвиток, і безпосередньо на окрузі, проводячи зустрічі з громадою та надаючи дієву допомогу людям. У жовтні 2016 року громадська мережа “ОПОРА” визнала Молотка навктивнішим депутатом жовтня. Крім того, він нагороджений церковним орденом УПЦ Святого Благовірного Ярослава Мудрого на відзнаку його благодіянь.

“Срібло” рейтингу здобуває ще один народний депутат – від ВО “Батьківщина”, генерал-майор Владислав Бухарев, за якого проголосували 2422 респондентів.  Добре запам’ятали сумчани його коцерти “95-го кварталу” під відкритим небом, організовані кілька років поспіль за підтримки бютівця. Цікаво, що навіть до оприлюднення офіційних результатів у ЗМІ вже з’явилася інформація про високі позиції політика в нашому опитуванні.

На третій позиції – мер Лебедина Олександр Бакликов із набагато скромнішими результатами: 604 голоси. Прикметно, що в опитуванні  “Людина року” за нього голосували активніше, ніж в голосуванні на кращого мера міста. Варто зазначити, що міський голова районного центру є відкритий для спілкування в соцмережах, він веде власні сторінки, на яких оперативно інформує лебединців про важливі події та новини.

lyudyna-roku-1

lyudyna-roku-2

 

Поділитися в соціальних мережах