Жителі області обрали найкращого мера міста

Відвідувачі «Сумських дебатів» взяли активну участь в опитуванні «Мер якого міста найкраще виконує свої обов’язки?», залишивши 2824 голосів.

За результатами мер обласного центру попри те, що має потужні медіа-ресурси, суттєво поступився популярністю і позитивною оцінкою своєї управлінської роботи очільникам районних центрів.

Несподівано беззаперечним лідером голосування із колосальною підтримкою став міський голова Охтирки Ігор Алєксєєв – його обрали кращим 818 голосами. Охтирчани, будучи активними Інтернет-користувачами, відреагували на заклик міського форуму підтримати свого кандидата і, як бачимо, досягли успіху.

Почесне друге місце – в градоначальника Тростянця із проєвропейськими настроями Юрія Бови, за нього проголосували 448 людей. Варто зауважити, що масштабні фестивалі, організовані тростянецьким мером, прогриміли на всю Україну, про що сумчани можуть тільки мріяти.

На третій позиції – незмінний керівник Шостки Микола Нога, за якого віддали 340 голосів. З 2001 року він очолює Північний регіон області, зберігаючи довіру і авторитет серед шосткинців.

Міський голова Сум Олександр Лисенко опинився тільки на 5-й сходинці з 207 голосами, лише на кілька пунктів випередивши керманича Конотопа свободівця Артема Семеніхіна, який при шаленій інформаційній кампанії в місцевих ЗМІ та соцмережах, має 201 голос «за».

P.S. Почалося голосування «Хто, на вашу думку, Людина року-2016 на Сумщині?» Кандидатури підбиралися з урахуванням частоти згадувань в ЗМІ, але ви, шановні читачі, маєте можливість додати і свій варіант.

myer

Поділитися в соціальних мережах