Жителі Сумщини піднялися на мітинг

Конотопці висловили своє рішуче заперечення новведенням від Укрзалізниці.

Близько сотні представників громадськості прийшло сьогодні, 4 лютого, на площу перед залізничним вокзалом. Основна вимога людей  із транспорантами – повернути вузловій станції опцію висадки-посадки пасажирів на потяги № 6/5 Київ – Москва, № 24/23 Одеса – Москва та № 55/90-89/55 Хмельницький/ Жмеринка – Москва.

Наразі ж усі вони мають у Конотопі лише так звану “технічну зупинку”. Від сьогодні доїхати в один бік, без можливості придбати квиток у зворотньому напрямку, очільники Укрзалізниці тимчасово дозволили лише на потяг сполученням “Москва-Одеса”.

IMG_20170204_111037

IMG_20170204_111429

Цікаво, що традиційної для подібних заходів “гри в одні ворота” не спостерігалося. Керівництво Укрзалізниці прореагувало на протест і направило до Конотопа свого представника. Перекрикуючи несхвальні вигуки натовпу, Олександр Красноштан, намагався пояснити, чому на конотопській станції довелося ввести табу на посадку-висадку пасажирів. Його основна теза: це вимушені заходи для посилення безпеки у вагонах та попередження випадків контрабанди. Але, як свідчать останні звіти прикордонної служби, нелегальне перевезення забороненого товару і далі процвітає у згаданих потягах.

IMG_20170204_112953

Коли ж серед мітингарів почали звучати заклики до радикального вирішення питання, як от перекриття залізничних колій, – у конфлікт втрутилися представники мерії та депутатського корпусу. У результаті імпровізованого віче – на переговори із залізницею відправили ініціативну групу. До неї увійшли заступник міського голови, місцеві депутати, активісти громадських організацій та юристи. До слова: підкріпити свою позицію конотопці вирішили ще й збором підписів проти суперечливого наказу Укрзалізниці.

IMG_20170204_114759

Оскільки подібні питання за один день не вирішуються, конотопці дали очільникам Укрзалізниці час до вівторка. Наступне зібрання і підбиття підсумків організатори аносували 7 лютого о 5-й вечора.

Джерело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах