ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ ВОЮЮТЬ З ЧИНОВНИКАМИ

Справжня війна за землю почалася на Сумщині. Вже більше трьох років жителі села Шпилівка Сумського району не можуть розібратися, що краще – ігровий майданчик для дітей чи город для випасання гусей? А поки люди сперечалися, схоже, на ласий шматок землі вже поклали око місцеві чиновники, які вирішили прибрати його до своїх рук, пише nnovosti.info.

АТОвець Дмитро звернувся до сільради із проханням дозволити побудувати дитячий майданчик ще на початку року. За кілька місяців йому довелося повернутися на фронт. Справу доручив контролювати своїй матері. Але за півроку місцеві так і не отримали відповіді від сільради. Встигли встановити лише кілька гойдалок та зупинилися. Робити це планували своїм коштом, бо діти є чи не в кожному будинку, а от майданчика – жодного.

Але на цю ж ділянку поклала око екс-секретар сільради: замість дитмайданчика для всіх хоче мати город для себе. Тільки, говорить, голова села заважає. Але водночас не підтримав сільський голова і звернення щодо дитмайданчика. Мовляв, боїться віддавати спірну ділянку, аби потім не потрапити під суд. Відтак – ані городу для гусей, ані гойдалок для дітей:

Поділитися в соціальних мережах