ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ ЗБИРАЮТЬ ГРОШІ НА РЕМОНТ СТРАШНОГО МОСТУ

У Сумському районі взялися реанімувати міст. Переправа сполучає село Нижня Сироватка та Старе Село Сумського району.

Міст будували ще німці, коли із Сум ішли на село, розповідають старожили. Зводили його для того, щоб переправити через річку свої танки. Ремонтували споруду дуже давно: нині по ній страшно не те що їхати, а навіть пройтися. Жодна влада не взяла цей міст на баланс, тому весь цей час він залишається без господаря в занедбаному стані. Аби його реанімувати, активіст Олександр Кононенко та депутат райради Анна Валевська сворили ініціативну групу.

“Міст до всього ще й символічний, адже об’єднує Старе Село із Нижньою Сироваткою, які не так давно створили громаду. І ці два села поєднує старий, гнилий міст, який жодній владі не потрібен, а потрібен нам та всім людям у цих селах. Ми хочемо організувати збір коштів. Повірте, за 1 гривню ми зможемо полагодити міст, якщо цю гривню дасть кожен небайдужий… Це буде символ об’єднання, не декларативного, а реального, коли люди разом ідуть, щоб щось зробити”, – говорить Валевська.

Активісти розпочали збір коштів тисячею гривень із власної кишені та сподіваються, що знайдуться небайдужі, особливо серед бізнесу, який працює на цій території, та допоможуть їм із ремонтом переправи. Список необхідних матеріалів у них є, тож просять долучитися до доброї справи лісгосп та підприємців.

Джерело: spec-kor.com.ua

Поділитися в соціальних мережах