Змова конотопських перевізників була фарсом

Конотопчанка Анастасія Куліш у Фейсбуці виклала свою версію причин «транспортної війни» у Конотопі.

На її думку, дії перевізника “Корунд-С”, з яким міський голова Артем Семеніхін гучно анулював договори, були сплановані разом із самим мером. Такий висновок Анастасія зробила після останньої сесії міської ради, де було виділено 2,5 млн на закупівлю семи автобусів, але не нових, а дещо «застарілих» – у того ж самого підприємства “Корунд-С”.

“Я довго думала, де в «транспортній війні» підвох? Чому Корунд-С захотів аж 6 грн. а не розумних – 4, чому оголосив байкот у вихідні, а не з понеділка? Що вони не розуміли, що Конотоп, це не Київ чи Суми, що через все місто можна пройти безкоштовно за 40 хв., що на основних напрямках є рух трамваїв? Чи власники Корунду дебіли і не вміють рахувати?

Але пройшла остання сесія і все стало на свої місця… Було виділено 2,5 млн. на закупівлю 7 (вдумайтесь – аж семи) новітніх автобусів для створення комунального автотранспорту. Чи можна за ці гроші купити 7 нормальних автобусів? Звичайно – ні!
Але у вузьких кругах трамвайного управління мені на вушко шепнули – на виручку прийшов Корунд – він якраз продає 7 своїх, правда трішки «застарілих», автобусів всього за 2,5 млн. грн. І поїдуть вони за маршрутом № 1… І будуть возити пасажирів за 3 грн. А місто буде давати дотацію…

А Одінцов та інші дрібні перевізники, яких підняв до бойкоту Корунд, повозять-повозять за 2,50-3 грн., а далі загнуться… Бо без дотацій з місцевого бюджету за таку вартість вони не зможуть працювати. Але дотацій їм же це не потрібно – вони самі під відеокамери відмовились. І підуть вони з протягнутою рукою на біржу… І підемо ми пішки по засніженим вулицям міста…

Висновок – Корунд з Семенюхіним заварили цю бодягу спільно з метою отримання взаємної вигоди. Останній підняв свій упавший дальше нікуди рейтинг, а Корунд продає свій непотрібний металобрухт.

А хто програв? Сьогодні вже програли дебіл – Одінцов та дрібні перевізники. Завтра програш відчуємо всі ми”, – написала дівчина.

Поділитися в соціальних мережах